2025 m. rugsėjo 27 d. Vilniuje vykusios Pranciškoniškosios šeimos šventės metu buvo paskelbti ir apdovanoti šlovinimo giesmės konkurso „Garbinkite ir šlovinkite mano Viešpatį“ laimėtojai. Šį konkursą, skirtą šv. Pranciškaus Asyžiečio Kūrinijos giesmės 800 metų jubiliejui, organizavo Pranciškoniškoji šeima Lietuvoje.

Iki rugsėjo 1 dienos devynis konkursinius kūrinius pateikė šeši kūrėjai – Sigitas Žukauskas, Aušra Brasienė, Aloyzas Žilys, pasauliečiai pranciškonai Natalija ir Dainius Verbickai, ses. Virginija Juciūnaitė ir br. Tomaš Levicki OFM Conv.

Šlovinimo giesmės konkurso „Garbinkite ir šlovinkite mano Viešpatį“ laimėtojai:

I vieta – „Kūrinijos giesmė“ (žodžiai – Indrės Veličkienės, muzika ir aranžuotė – Aušros Brasienės);


II vieta – „Tu išmokei…“ (žodžiai – Renatos Kuršytės ir Aloyzo Žilio, muzika – Aloyzo Žilio);

III vieta – „Saulės giesmė“ (žodžiai ir muzika – Virginijos Juciūnaitės).

Vertinimo komisiją sudarė Pranciškoniškosios šeimos Lietuvoje vyresnieji, atstovaujantys Mažesniųjų brolių ordino Lietuvos šv. Kazimiero provincijai, Mažesniųjų brolių konventualų ordino Lenkijos Šv. Maksimilijono Marijos Kolbės provincijai, Mažesniųjų brolių kapucinų ordino Krokuvos provincijai, Šv. Klaros seserims, Dieviškosios Jėzaus Širdies seserų pranciškonių kongregacijai, Švč. Širdies pranciškonių misionierių kongregacijai, Švč. M. Marijos Nepaliaujamos Pagalbos šv. Pranciškaus seserų kongregacijai, Švč. Nekaltosios Mergelės Marijos tarnaičių kongregacijai ir Lietuvos pasauliečių pranciškonų ordinui.

Dėkojame visiems konkurso dalyviams, linkėdami toliau šlovinti Viešpatį savo giesme ir gyvenimu!

Lietuvos pasauliečių pranciškonų ordino
sekretoriato informacija