2017 m. rugpjūčio 19-20 dienomis Pakutuvėnuose (Plungės r.) vyko rekolekcijos OFS brolijų kandidatams ir visiems besidomintiems pranciškonišku dvasingumu ir pašaukimu.

Rekolekcijose dalyvavo 44 dalyviai iš Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Marijampolės, Jonavos, Palangos, Gargždų ir Kretingos. Rekolekcijas OFS kandidatams vedė pasauliečių pranciškonų ir pranciškoniškojo jaunimo nacionalinis dvasinis asistentas br. kun. Antanas Blužas OFM ir Lietuvos pasauliečių pranciškonų ordino nacionalinė ministrė Virginija Mickutė OFS.

Rekolekcijų metu OFS brolijų kandidatai gilinosi į tai, kas yra pranciškoniškas dvasingumas, kaip atpažinti pašaukimą bei susipažino su Pranciškoniškąja šeima ir Pasauliečių pranciškonų ordinu. Be mokymų rekolekcijų dalyviai kartu meldėsi liturgines valandas ir Septynių džiaugsmų rožinį, šventė Eucharistiją bei išbandė jėgas pranciškoniškoje viktorinoje.

Dėkojame visiems, kurie meldėsi už šias rekolekcijas. Ačiū Viešpačiui už brolystės patirtį, Šventajai Dvasiai atviras širdis ir už tai, kad Jis visa kuria nauja!

Daugiau nuotraukų galite rasti ČIA.

Nacionalinės tarybos informacija