5d58a9c55262e24dfb9911b608ba107683886961

Sausio 25 d., sekmadienį, Šiaulių vyskupijos pastoraciniame centre vyko Pranciškoniško pašaukimo diena Šiaulių regionui. Lietuvos pasauliečių pranciškonų ordino Nacionalinės tarybos atstovai kartu su Šiaulių ir Kretingos OFS brolijų pagalba daugiau kaip šimtui susirinkusių svečių pristatė Pasauliečių pranciškonų ordiną.

Nacionalinis ugdymo magistras kun. Gintaras Blužas OFS vedė mokymą „Būkite tokio nusistatymo kaip Kristus Jėzus“ (Fil 2,5), po kurio nacionalinė ministrė Virginija Mickutė OFS pristatė Pranciškoniškąją šeimą ir Pasauliečių pranciškonų ordiną, o Lietuvos Jaupra nacionalinis viceprezidentas Henrikas Dapkus papasakojo apie Pranciškoniškojo jaunimo pašaukimo kelionę. Savo pašaukimo liudijimais pasidalijo Kretingos OFS brolijos nariai Regina ir Rimantas, prisistatė Šiaulių regiono pasauliečiai pranciškonai. Po vaišių, kurias padovanojo „Angelų svetainė“, vyko Rasos Lapienės OFS ir brolijos koncertas.

Už pagalbą organizuojant Pranciškoniško pašaukimo diena Šiaulių regionui esame dėkingi J. E. Šiaulių vyskupui Eugenijui Bartuliui. Teatlygina Viešpats visiems, prisidėjusiems prie šios brolystės šventės!

Nacionalinės tarybos informacija