737d5ab895Ramybės ir gėrio, Mielas Broli, Miela Sese!

Lapkričio pradžioje Filipinuose prasiautęs taifūnas pražudė dešimtis tūkstančių žmonių, šimtus tūkstančių mūsų brolių ir sesių paliko be pastogės, stokojančius net būtiniausių produktų, tokių kaip geriamas vanduo ir maistas. Kaip žinia, Filipinuose labai aktyviai veikia ir Pranciškoniškoji šeima. Juos palaikyti galime malda ir labai konkrečia parama, todėl kviečiame iki šv. Kalėdų asmeniškai arba organizuotai brolijomis pagal galimybes paaukoti nukentėjusiems žmonėms.

Tą galite padaryti pervesdami lėšas į Lietuvos pasauliečių pranciškonų ordino sąskaitą Nr.LT28 7044 0600 0360 4017 arba Lietuvos pranciškoniškojo jaunimo brolijos sąskaitą Nr. LT02 7044 0600 0626 4807. Mokėjimo paskirtis: auka taifūno Filipinuose aukoms.

 

Lietuvos pasauliečių pranciškonų ordino nacionalinis ministras Nerijus Čapas OFS

Lietuvos pranciškoniškojo jaunimo brolijos prezidentė Monika Midverytė OFS

 

Filipinų pasauliečių pranciškonų ordino nacionalinės ministrės Yvonne Lanuza OFS žinia:

„Iš Dievo malonės dalis mūsų brolių ir sesių iš stipriai taifūno nuniokotų regionų buvo evakuoti ir šiuo metu yra saugūs su savo šeimomis. Tačiau mes vis dar laukiame žinių iš kitų vietinių brolijų. Jau išsiuntėme medikamentų paketus, skirtus vykdomai medicininei pagalbai ir siųsime daugiau būtiniausių produktų, kai tik gausime reikiamą paramą.

Tikimės išsiųsti kuo daugiau humanitarinės pagalbos paketų ateinančiomis dienomis, o taip pat padėti nukentėjusiems grįžti į normalų gyvenimą didesniais projektais, statant būstus ir tiekiant gyvenimo pradžiai reikalingas priemones. Būsiu su broliais ir sesėmis kitą savaitę, kad juos paremčiau ir padėčiau patenkinti būtiniausius poreikius. Iš širdies dėkoju už visas maldas ir finansinę paramą.

Tegul Dievas atlygina jums tūkstanteriopai”.