03fb70cce9Š.m. liepos 14 dieną Šventojo Benedikto ordino Palendrių Šv. Benedikto vienuolyne vyko VšĮ „Pranciškoniška pasauliečių akademija“ tarybos išvažiuojamasis posėdis.

Posėdžio metu buvo aptartas 2006-2007 mokslo metais Palendrių Šv. Benedikto vienuolyne vykęs studijų-ieškojimų ciklas „Širdies virsmas, asmens tapimas, krikščioniškos meditacijos“. Užsiemimus vedęs br. Jokūbas Savickis, OSB išsakė savo nuomonę apie pasibaigusį studijų-ieškojimų ciklą, apie jo metu buvusius nesklandumus, o taip pat išsakė pageidavimus ateičiai. Buvo išklausytos kitų posėdžio dalyvių nuomonės apie pasibaigusį ciklą. Priimti nutarimai dėl 2007-2008 mokslo metais planuojamo studijų-ieškojimų ciklo temos. Aptarti studijų-ieškojimų medžiagos publikavimo, dalyvių tarpusavio ir dalyvių-lektoriaus komunikavimo, organizaciniai ir kiti klausimai.

Po posėdžio visi rinkosi vienuolyno bažnyčioje, kur kartu su broliais benediktinais giedojo Vakarinį Šlovinimą – Mišparus.

Po vakaro maldos posėdžio dalyvius aplankė ir palaimino Šventojo Benedikto ordino Solesmes Kongregacijos Prezidentas, Solesmes Šv. Petro ir Palendrių Šv. Benedikto vienuolynų abatas Dom Philippe Dupont, OSB.